дивись.info

Трускавець в рамках програми «U-LEAD з Європою» реалізує два пілотні проекти

Трускавець в рамках програми «U-LEAD з Європою» реалізує два пілотні проекти
Фото: pero.org.ua

Трускавець став учасником програми «U-LEAD з Європою», в рамках якої планує реалізувати два пілотні проекти.

Про це повідомляє ІА ZIK з посиланням на Трускавецьку міську раду.

«Програма триватиме до 2020 року. Для участі у першому етапі програми спільно з  Міністерством економічного розвитку і торгівлі серед багатьох бажаючих нами було обрано 6 пілотних проектів, серед яких і Трускавець, – зазначив радник з питань планування та координації регіонального розвитку програми «U–LEAD з Європою» Василь Федюк під час робочого візиту у Трускавець.

На зустрічі консультанти проекту, міський голова Трускавця та фахівці міської ради обговорили впровадження сучасних інструментів реалізації інвестиційних інфраструктурних проектів на умовах державно-приватного партнерства.

«Не все можна зробити за рахунок кредитних та бюджетних коштів. Європейська та світова практика впровадження проектів на умовах державно-приватного партнерства свідчить, що реалізація проектів за таким механізмом дозволяє скоротити видатки міських бюджетів на їх впровадження, на утримання соціальної інфраструктури та підвищити якість житлово-комунальних, соціальних послуг. Тому участь у цьому проекті є для міста важливою. В рамках програми Трускавець планує реалізувати як мінімум два пілотних проекти», – розповів міський голова Трускавця Андрій Кульчинський.

Крім Трускавця участь в пілотному проекті братимуть міста: Тернопіль, Долина, Тростянець, Житомир та Шацька об’єднана територіальна громада.

Проект «U-LEAD з Європою» реалізовує в Україні програму ЄС з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку, яка спрямована на реалізацію регіональної політики та реформи децентралізації, а також вдосконалення адміністративних послуг на місцевому рівні для громадян України. Фінансується програма за кошти Європейського Союзу та його країн-членів Німеччини, Данії, Естонії, Швеції і Польщі.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.