дивись.info

Відомий волонтер висловився про «планктон» на концерті Ані Лорак

Відомий волонтер висловився про «планктон» на концерті Ані Лорак

За словами волонтера, він на аплодуючих людей злоби не таїть.

Відомий волонтер Роман Доник прокоментував виступ опальної української співачки Ані Лорак в Києві. Своїми думками він поділився на Facebook-сторінці.

“От якщо чесно, у мене немає практично ніяких емоцій з приводу виступу Лорачки в палаці “Україна”. Ні обурення, ні злості, ні обурення. Зовсім легким фоном, якась досада, що їй вдалося виступити. Щодо глядачів, аплодували стоячи – нічого. Напевно, на четвертому році війни потихеньку настає отупіння.Отупіння і розуміння, що є люди, яким пофіг. На війну, на незалежність, на зраду. Є багато людей, яким пофіг. Дуже багато. Вони так виховувалися. Вони так росли. Вони так жили. Брати хабарі і вимагати хабарі — це ж звідси ж”, – написав він.

За словами волонтера, є люди, для яких ситість – це все.

“Просто є люди, яким пофіг. І мені на них стає пофіг. Вони є і з цим нічого не можна зробити. З Лорачкой можна і потрібно. З законодавчою базою, яка дозволила б колоборантов назвати колоборантами можна і потрібно. А ось з цим життєрадісним планктоном, насо**потерпілим бабла не можна. Тому що це планктон. Ось той самий вид, окремих представників якого називають офісним. Вони думають і живуть шлунком. Або тим, що замінює шлунок у планктону. Тепло і ситість їх усі”, – додав Доник. “І злитися на них – те ж саме що злитися на холодний дощ чи весняну ожеледицю. Це неприємно, але неминуче. Як бруд під ногами на фронтовій дорозі – неприємно, мокро, слизько, але потрібно йти і їхати. Тому що мета попереду. Їх діти або діти їх дітей, це інше питання. Вони можуть бути і патріотами, і громадянами з активною життєвою позицією. Але це буде потім. Коли планктон піде на корм. А поки маємо що маємо. Я знаю, що ми все переживемо”, – підсумував Доник.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.