• USD: 41.50
  • EUR: 40.90

Актуальні теми:

Підтримати

НУ «Львівська політехніка» переводить студентів на дистанційне навчання, щоб зекономити на газі

НУ «Львівська політехніка» переводить студентів на дистанційне навчання, щоб зекономити на газі

Найбільший львівський університет «Львівська політехніка» планує перевести у лютому наступного року всіх студентів на дистанційне навчання.

Найбільший львівський університет «Львівська політехніка» планує перевести у лютому наступного року всіх студентів на дистанційне навчання, пише Zaxid.net.

Окрім того, протягом зимової сесії у січні усі заліки і іспити студенти здаватимуть лише у чотирьох з понад десятка навчальних корпусів університету. Усі ці заходи адміністрація університету застосовує задля скорочення витрат на опалення. Схожу реорганізацію навчального процесу через подорожчання газу на 40% планують і інші українські університети.

Як пояснив проректор з навчально-виробничої роботи Національного університету «Львівська політехніка» Володимир Крайовський, рішення перевести усіх студентів на дистанційне навчання адміністрація університету прийняли через подорожчання газу та збільшення витрат на опалення. За його словами, взимку університету доведеться платити за газ на 40% більше, ніж торік.

Як уточнив проректор з науково-педагогічної роботи НУ «ЛП» Олег Давидчак, протягом сесії, яка у «Львівській політехніці» триває з 25 грудня до 27 січня, усі студенти складатимуть іспити у чотирьох корпусах. Зараз в університеті навчається приблизно 25 тисяч студентів і задля того, щоб усі змогли скласти іспити та заліки у чотирьох корпусах, в університеті розробили спеціальний графік.

Після завершення сесії студентів чекають заслужені два тижні канікул, а от уже з 12 лютого вони мали б повернутись на навчання. Проте наступні три тижні, до 3 березня включно, студентам теж проведуть вдома. При цьому вони будуть зобов'язані дотримуватись навчальної програми та виконувати завдання викладачів. За словами проректора Олега Давидчака, надсилати виконані роботи та комунікувати з викладачами студенти зможуть дистанційно.

«Віртуальне навчальне середовище – це сервер, де розміщені методичні навчальні розробки, у тому числі студенти можуть завантажувати туди свої роботи, індивідуальні завдання і викладач має змогу перевіряти ці роботи. Також викладач має змогу надавати консультації та комунікувати з студентами», – пояснив Олег Давидчак.

Він також запевнив, що мінімізація використання газу не торкнеться університетських гуртожитків і студенти зможуть надалі там проживати протягом трьох тижнів самостійного навчання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: