дивись.info

Працедавці на Львівщині збільшили кількість вакансій, – обласний центр зайнятості

Працедавці на Львівщині збільшили кількість вакансій, – обласний центр зайнятості
Фото ілюстративне. Джерело: Студвей

Протягом цього року працедавці Львівщини задекларували 61,1 тис. вакансій, – повідомляє обласний центр зайнятості.

«Працедавці у січні-жовтні  задекларували 61,1 тис. вакансій, – йдеться у повідомленні. – Це на 11,8 тис. більше, ніж було в аналогічному періоді минулого року».

У центрі додали, що станом на 1 листопада,  база вільних робочих місць складалася із 6921 пропозиції працевлаштування, у т. ч. 4927 для робітників, 1272 – службовців, 722 – для тих, хто не має професії та спеціальної підготовки.

«Ні для кого не є секретом, що служба зайнятості ступила на шлях оптимізації та модернізації, – розповіла в. о. директора ОЦЗ Оксана Іванчук. – Щоби забезпечити краян офіційним заробітком, а працедавців кваліфікованими кадрами, ми запроваджуємо нові методи роботи, серед яких: запис і розміщення на каналі Youtube відеорезюме безробітних і відеовакансій, проведення інтерактивних заходів, скайп-співбесід тих, хто шукає роботу та її пропонує, створення різноманітних мультимедійних матеріалів, використання під час пошуку персоналу елементів рекрутингу».

Читайте також: Більшість безробітних на Львівщині – жінки

Крім того, у центрі додали, що на офіційній сторінці Державної служби зайнятості можна скористатися сервісом «Електронна черга» і у режимі он-лайн записатися на прийом до спеціалістів будь-якого центру зайнятості.

«Загалом упродовж десяти місяців цього року за скеруванням служби зайнятості працевлаштовано 46,8 тис. жителів області, більшість з котрих (66,9%) забезпечена трудовою діяльністю ще до набуття статусу безробітного, – додали у центрі. – Ще 9,3 тис. безробітних охоплено професійним навчанням, 5,4 тис. залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.