дивись.info

Прокуратура відкрила кримінальне провадження через незадекларовану квартиру директора «Львівтеплоенерго»

Прокуратура відкрила кримінальне провадження через незадекларовану квартиру директора «Львівтеплоенерго»

Слідчий суддя Галицького районного суду Львова 10 листопада надав дозвіл на проведення огляду квартири, що належить дружині директора ЛМКП «Львівтеплоенерго» та депутата Львівської обласної ради Степана Пакіжа.

Слідчі Прокуратури Львівської області звернулися до суду з таким клопотанням в рамках досудового розслідування №42017140000000265 за ст. 366-1 (декларування недостовірної інформації), про це пишуть «Наші гроші. Львів»

Згідно з ухвалами суду, дружина Степана Пакіжа Наталія 19 грудня 2016 року отримала в подарунок квартиру площею 50,3 кв. м у Львові на вулиці Трильовського. Однак це майно Степан Пакіж не вказав в електронній декларації за 2016 рік. Згідно з реєстром нерухомості, Наталія Пакіж досі є власницею цієї квартири.

Як стверджують слідчі, вартість нерухомості, відповідно до висновку про вартість об’єкта оцінки від 28 липня 2017 року, становить майже 781,7 тис. грн, однак оціночна вартість квартири, вказана у  договорі дарування, складає 418,5 тис. грн.

Відтак 15 серпня 2017 року у даному кримінальному провадженні призначили будівельно-технічну експертизу. І судовому експерту потрібно забезпечити доступ до приміщення для проведення цієї експертизи.

Відповідно до ст. 366-1 ККУ відповідальність за подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації стосовно майна настає у випадку, якщо такі відомості відрізняються від достовірних на суму понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

На момент подачі декларації у 2017 році прожитковий мінімум для працездатних осіб становив 1600 грн, тобто поріг кримінальної відповідальності за декларування недостовірних відомостей становив  400 тис. грн. З травня цей мінімум зріс до 1684 грн (поріг у 421 тис. грн).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.