дивись.info

Як львівські патрульні перевіряли технічний стан маршруток перед виїздом на лінію (відео)

Як львівські патрульні перевіряли технічний стан маршруток перед виїздом на лінію (відео)
Фото: Leopolis.news

Сьогодні, близько 6 години ранку, на двох автотранспортних підприємствах патрульні міста Львова провели відпрацювання та перевірили технічний стан маршрутних транспортних засобів перед виїздом їх на лінію.

Про це повідомили в прес-службі патрульної поліції Львова.

«Інспектори переконалися в справності світлових приладів (ближнє та дальнє світло фар, світлові покажчики повороту, габарити, стоп-сигнали, підсвітка номерних знаків), наявності вогнегасників та аптечок (а також перевірили вміст згідно переліку МОЗ), а також перевірили всі необхідні документи (маршрутний лист, протокол огляду технічного стану транспортного засобу, водійське посвідчення)», – розповіли в поліції.

Загалом патрульні перевірили 154 маршрутні транспортні засоби.

Порушення, які виявили інспектори –працівники усували на місці. У деяких випадках, патрульні виносили постанови за ч.2 ст.121 КУпАП (Керування водієм транспортним засобом, який використовується для надання послуг з перевезення пасажирів, що має несправності або технічний стан і обладнання якого не відповідають вимогам стандартів, правил дорожнього руху і технічної експлуатації).

Особливу увагу патрульні звернули на те, чи змінили підприємства комплект шин на зимовий, адже безпека пасажирів понад усе. 

перевірка громадського транспорту

Безпека пасажирів понад усе! О 6 ранку, перед виїздом на лінію маршруток, патрульні перевірили їх технічний стан Патрульні міста Львова провели відпрацювання близько 6 години ранку на двох автотранспортних підприємствах та перевірили технічний стан маршрутних транспортних засобів перед виїздом їх на лінію. Інспектори переконалися в справності світлових приладів (ближнє та дальнє світло фар, світлові покажчики повороту, габарити, стоп-сигнали, підсвітка номерних знаків), наявності вогнегасників та аптечок (а також перевірили вміст згідно переліку МОЗ), а також перевірили всі необхідні документи (маршрутний лист, протокол огляду технічного стану транспортного засобу, водійське посвідчення). Загалом патрульні перевірили 154 маршрутні транспортні засоби. Порушення, які виявили інспектори –працівники усувували на місці. У деяких випадках, патрульні виносили постанови за ч.2 ст.121 КУпАП (Керування водієм транспортним засобом, який використовується для надання послуг з перевезення пасажирів, що має несправності або технічний стан і обладнання якого не відповідають вимогам стандартів, правил дорожнього руху і технічної експлуатації).Особливу увагу патрульні звернули на те, чи змінили підприємства комплект шин на зимовий, адже безпека пасажирів понад усе. Управління патрульної поліції звертає увагу всіх перевізників Львівщини на беззаперечне дотримання у належному технічному стані громадського транспорту та неухильному дотриманні водіями правил дорожнього руху. #Lvivpolice #патрульнаполіціяЛьвова #патрульнаполіція

Posted by Патрульна поліція Львова on Tuesday, 21 November 2017

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.