• USD: 37.30
  • EUR: 39.75

За 8,5 мільйона євро у Львові відреставрували 20% архітектурних пам’яток

За 8,5 мільйона євро у Львові відреставрували 20% архітектурних пам’яток
Фото: Senfil.net

Львівська міська рада спільно з GIZ за 8,5 млн євро повністю чи частково відреставрували 20% архітектурних пам’яток старої частини міста.

Про це під час прес-конференції, 21 листопада, повідомив Юрген Лебке, керівник проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» (GIZ), інформує Дивись.info.

У Львові завершується проект «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» (GIZ), який реалізовували Німецьке товариство міжнародного співробітництва у співпраці з Львівської міськрадою. За 8 років роботи фахівці відреставрували повністю або частково 20% архітектурних пам’яток старої частини міста, серед яких скульптура «Глорія» на фасаді кам’яниці на площі Ринок, 3, «Меркурій», що розміщена на колишньому будинку залізниці на вул. Січових Стрільців, балкони на будинку по вул. Дорошенка, 15 тощо.

«Для нас важливою умовою було, щоби якомога більше мешканців будинку залучалися до реалізації проекту. Тоді вони стають відповідальними за збереження, бо відчувають себе його власниками. В багатьох місцях ми намагалися зробити якусь одну деталь для того, щоби потім це ставлення до будинку, розуміння того, що ми спільнота, далі розповсюджувалася на інших людей», — каже Юрген Лебке.

Загальний обсяг фінансування проекту за 8 років становив 8,5 мільйона євро.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: