дивись.info

Львів’яни можуть самі регулювати подачу опалення в будинок, – Львівтеплоенерго

Львів’яни можуть самі регулювати подачу опалення в будинок, – Львівтеплоенерго
Фото: ptzgovorit.ru

Коли на дворі суттєво піднімається температура зовнішнього повітря, об’єкти теплопостачання працюють в економному режимі або призупиняється подача теплоносія в будинки. Однак, мешканці самі можуть регулювати подачу тепла в будинок не залежно від теплопостачальної організації.

Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», підприємство здійснює централізоване регулювання відпуску тепла споживачам з джерел теплопостачання (котельні, ЦТП) відповідно до температурного графіка роботи тепломережі з врахуванням температури зовнішнього повітря, передає прес-служба ЛМР.

За словами голів районних адміністрацій Львова, в більшості будинків таке регулювання відбувається – закріплена особа в будинку на день закриває подачу тепла. Однак частина мешканців будинку, через брак комунікації між собою, може не знати про таку ініціативу і розцінювати відсутність тепла в будинку впродовж дня, як неподання його теплопостачальною організацією.

Як наголошують тепловики, якщо надворі спостерігається підвищення температури зовнішнього повітря, мешканці можуть регулювати подачу теплової енергії безпосередньо в будинках, однак, робити це потрібно технічно правильно.

Зокрема, при підвищенні температури зовнішнього повітря вище +60°С – +80°С – повністю перекривається подача теплоносія на будинок (перекривається тепловий лічильник або запірно-регулююча арматура на подаючому трубопроводі вузла управління системою центрального опалення будинку);
при зниженні температури зовнішнього повітря вище +60°С – +80°С подача теплоносія відновлюється.
Таке місцеве регулювання споживання теплової енергії повинна виконувати відповідальна особа призначена мешканцями будинку. Найкраще, коли така особа живе в даному будинку.

Часткове прикриття теплового лічильника (запірно-регулюючої арматури) не допускається.

Регулювання подачі теплоносія мешканцями будинку дає можливість їм не залежати від регулювання подачі тепла.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.