дивись.info

В прокуратурі назвали офіційну версію причини пожежі та вибухів боєприпасів в Калинівці

В прокуратурі назвали офіційну версію причини пожежі та вибухів боєприпасів в Калинівці
Фото: Радіо Свобода
  1. За офіційною версією військової прокуратури України, у 48-й арсеналі Міністерства оборони України, що у м. Калинівці Вінницької області, не дотримувалися вимоги щодо організації суворого пропускного режиму.

Про це повідомили в прес-службі військової прокуратури Центрального регіону України і додали, що слідство триває досі.

«Так, 9 листопада 2017 року, в ході процесуального керівництва у кримінальному провадженні, військовою прокуратурою Центрального регіону України складено протокол щодо начальника режимної служби Вінницького зонального відділу Військової служби правопорядку майора Б. за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-15 Кодексу України про адміністративні правопорушення («Недбале ставлення до військової служби»)», – йдеться в повідомленні.

Установлено, що зазначений старший офіцер, будучи військовою службовою особою, у порушення статутних вимог, 26 вересня 2017 року неналежно виконував свої службові обов’язки по здійсненню контролю за станом пропускного режиму, дотримання порядку допуску  особового складу і техніки на адміністративно-господарчу та технічну території вказаної військової частини, внаслідок чого працівниками  приватного підприємства, зокрема, здійснено переміщення заборонених легкозаймистих речовин та пожежонебезпечних предметів на технічну територію зазначеної військової частини, де безпосередньо зберігалися боєприпаси до танкових гармат.

10 листопада 2017 року за результатами розгляду протоколу про адміністративне правопорушення Калинівським районним судом Вінницької області майора Б. притягнуто до адміністративної відповідальності з накладенням штрафу у розмірі 2465 гривень.

Нагадаємо, 26 вересня почалася пожежа на складах Міністерства оборони України в районі міста Калинівки Вінницької області з подальшою детонацією боєприпасів. По тривозі були підняті всі екстрені служби, а також поліцейські Вінниччини, Житомирщини та Хмельниччини.

З військової частини і населених пунктів в 10-кілометровій зоні було евакуйовано понад 30 000 осіб, закрито рух усіх видів транспорту. За попередніми даними, в результаті вибухів травмовано двоє людей, ніхто не загинув.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.