дивись.info

Восьмирічний хлопчик тримає у страху всю школу

Восьмирічний хлопчик тримає у страху всю школу
Фото ілюстративне

У Києві в одній зі шкіл Деснянського району восьмирічний хлопчик б’є дітей і вчителів. Весь клас, де навчається дитина, оголосив бойкот і не прийшов на уроки. Про це ТСН розповіла мама одного з учнів Наталя.

Ситуація склалася в школі №247. За словами батьків, дитина півтора року тероризує дітей і вчителів, через що поліція тільки з початку навчального року відкрила 12 кримінальних проваджень.

Зазначається, що в навчальний заклад практично щодня приїжджають поліціянти, щоб зняти побої з постраждалих і скласти новий протокол.

За словами однієї з мам, хлопчик дуже агресивний і б’є навіть керівництво школи, тому батьки вирішили просто не пускати дітей на навчання.

«Уже протягом півтора року, відтоді, як наші діти пішли в перший клас, із нами вчиться неадекватний хлопчик, який б’є дітей і здійснює на них психологічний тиск. Цьогоріч все стало ще гірше, оскільки, крім дітей, він почав вже діставати і вчителів, і керівництво школи. Тобто у цього восьмирічного хлопчика зовсім немає ніяких пріоритетів і ієрархії», – зазначила Наталія.

Батьки зверталися в різні інстанції, а також намагалися поговорити з батьком дитини, однак він заявив, що всі звинувачення помилкові.

Хлопчик – напівсирота, його мама померла, і його виховують батько і бабуся.

«Позиція родини – вони воюють з усім світом. Вони вважають, що всі на них наговорюють і все наклеп, вони судяться з усіма і кажуть, що все неправда», – йдеться в повідомленні.

«Ми навіть у класі встановили відеоспостереження, але це все одно ніяк його не зупиняє. Мало того, що діти не можуть нормально вчитися, так вони щодня приходять із новими синцями і всі залякані сидять. У діток навіть модель поведінки змінилася, тому що вони завжди перебувають у жаху і стресі», – додала мама одного з учнів.

Повідомляється, що 21 листопада стався черговий інцидент. У школу приїхала поліція, яка зафіксувала побиття вісьмох учнів. Батьки написали колективне звернення до всіх можливих інстанцій, вимагаючи забезпечити нормальний навчальний процес, а до цього відмовилися пускати дітей до закладу.

За словами жінки, на камери потрапив момент, де хлопчик бив вчителя.

«Він там замахувався і ногами бив її по руках. Вона зараз ще вся в синцях ходить… Я вважаю, що все це в сім’ї, тому що дитина не бачить іншої моделі поведінки. Батько каже, що, якщо школа не може впоратися, то це некомпетентна школа. Він каже, що якщо він заводить дитину в школу, тоді школа повинна відповідати за безпеку всіх учнів і, взагалі, він ні до чого. Він не допускає свою дитину до психологічної експертизи, щоб перевести, можливо, в якусь спеціальну школу», – розповіла Наталя.

Вона зазначила, що у деяких дітей після побиття були навіть струси мозку. Батьки зверталися до опікунської ради і соціальної служби, однак результатів це не принесло.

При цьому уточнюється, що хлопчик боїться тільки батька, який не реагує на ситуацію, що склалася.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.