дивись.info

Директор комунального підприємства таки відповідатиме за підробку документів

Директор комунального підприємства таки відповідатиме за підробку документів

Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних та кримінальних справ скасував незаконну ухвалу апеляційного суду Львівської області про закриття кримінального провадження стосовно директора одного із львівських комунальних підприємств, який обвинувачувався у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.366 КК України (службове підроблення).

Про це повідомили у прокуратурі Львівської області.

Як було встановлено, керівник комунального підприємства підробив угоду про надання в суборенду нежитлового приміщення, вніс до офіційного документа завідомо неправдиві відомості, підписав його та скріпив печаткою підприємства. Це дало йому змогу безпідставного використовувати приміщення комунальної власності.

Залізничним районним судом м. Львова горе-керівника визнано винним та призначено покарання у вигляді 4 тис грн штрафу з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими та організаційно-господарськими функціями терміном на 3 роки.

Однак через закінчення строків давності притягнення до кримінальної відповідальності, його звільнили від покарання.

При цьому, апеляційним судом Львівської області не вбачалось у діях обвинуваченого складу злочину, а відтак вирок щодо нього скасовано та закрито провадження.

Це і стало підставою для втручання прокуратури, з доводами якої погодився Вищий спеціалізований суд, та визнав рішення суду апеляційної інстанції ухваленим з істотними порушеннями вимог кримінального процесуального закону, скасував його та скерував на новий розгляд.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.