дивись.info

Два місяці після надзвичайної ситуації: як виглядає провалля в Стебнику (фоторепортаж)

Два місяці після надзвичайної ситуації: як виглядає провалля в Стебнику (фоторепортаж)

23 листопада, під час робочого візиту на Львівщину Перший Віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів оглянув провалля на території ПАТ «Стебницького гірничо-хімічного підприємства «Полімінерал».

Як повідомляє коресподент ІА Дивись.info, Степан Кубів доручив Мінприроди, Мінфіну, ДСНС, Держгеонадра, Держгеології, Фонду держмайна разом з Львівською ОДА провести відповідні наради та експертизи щодо ситуації у Стебнику та надати свої пропозиції для прискорення розробки проекту консервації рудника.

Окрім того, перший віце-прем’єр України перед тим взяв участь у засіданні обласної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо ситуації, яка склалася, де вони спільно вирішили подальші кроки на шляху до вирішення проблеми провалля.

Читайте також: Займатись обвалом біля Стебника будуть 4 незалежних наукових установи, – Кубів (фото)

Він зауважив, що необхідно розробити новий проект консервації рудника №2, тому що попередній має недоліки.

«Це довгострокова робота, але уже зараз можна розпочати підготовчі роботи з моніторингу  та технічного забезпечення подальших процедур із залученням експертів», – додав Кубів.

Читайте також: Відкладена небезпека. Що відкрив обвал грунту під Стебником (фото, відео)

Нагадаємо, 30 вересня в зоні рудника №2 ПАТ «Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал» на околиці міста Стебник, поблизу траси «Дрогобич–Трускавець» обвалилося склепіння над колишнім місцем видобутку калійної солі.

Публікація підготовлена в рамках проекту Голос місцевих ЗМІ за фінансування ЄС.