дивись.info

Соломатіна оприлюднила свою переписку з куратором із АП

Соломатіна оприлюднила свою переписку з куратором із АП

Колишня співробітниця НАЗК, яка звинуватила голову Нацагентства Наталію Корчак у фальсифікаціях, оприлюднила переписку із куратором адміністрації президента, через побоювання за своє життя.

Про це вона написала у Facebook, пише УП.

«Якщо у когось ще є сумніви щодо існування куратора за НАЗК в Адміністрації Президента або сподівання, що СБУ забезпечить неупереджений розгляд справи за заявою викривачів з НАЗК, почитайте фрагменти моєї переписки у WhatsApp з Олексієм Горащенковим», – прокоментувала свій вчинок Ганна Соломатіна.

«І так, я боюся за своє життя і здоров’я. Особливо після нападу на Ларису Гольник. Утім, краще я опублікую це зараз, ніж буду чекати, поки до мене прийдуть «ввічливі люди» з департаменту К», – додала вона.

За словами Соломатіної,  вона оприлюднила фрагмент переписки з Горащенковим про її звільнення, оскільки  ніхто не зацікавлений у  розслідуванні.

«Нехай хоч громадськість знає, що відбувається», – написала вона.

У повідомленнях, Горащенков каже Соломатіній, що мав доповісти президенту стосовно її звільнення. Також він зазначив, що по деяких справах закінчуються строки, а від неї, Соломатіної, він не очікує результат, бо «так доповідає СБУ».

«Я мав с К. одну тільки розмову і просив вас не чіпати до 16 числа й не заважати працювати, більше нічого», – пише Горащенков.

Як відомо, раніше керівник департаменту фінансового контролю Національного агентства з запобігання корупції Ганна Соломатіна звинуватила голову НАЗК Наталію Корчак у фальсифікаціях перевірок електронних декларацій та зловживанні становищем.

Також вона заявила, що «куратор НАЗК» в Адміністрації президента намагався встановити контроль над рішеннями агентства, а коли Соломатіна відмовилася – Корчак фактично підпорядкувала її департамент лояльній до себе людині.

Через це Соломатіна написала заяву про звільнення.

В АП заперечували інформацію, публічно озвучену й передану в антикорупційні органи Соломатіною.

Також НАЗК подало позов на Соломатіну до Шевченківського райсуду Києва за звинувачення, але суд його повернув.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.