дивись.info

Біля консульства Росії у Львові проведуть акцію до Дня пам’яті жертв Голодомору

Біля консульства Росії у Львові проведуть акцію до Дня пам’яті жертв Голодомору

25 листопада активісти ГО «Об’єднання добровольців» проведуть у Львові вже традиційну акцію до Дня пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років.

Вона розпочнеться о 15-й годині поблизу російського консульства і матиме своєрідний театралізований характер, повідомляється на сайті організації. 

Місце, як наголошують організатори, вибране не випадково, адже відповідальність за масове вбивство українців лежить саме на російській владі.

«Ми уже четвертий рік поспіль проводимо таку акцію поблизу російського консульства. Так нагадуємо суспільству і самим собі, хто винен у цих смертях, адже велика кількість і дорослих, і малих в часи Голодомору загинули дуже жорстокою смертю. Росія вбивала українців тоді і продовжує робити це і нині, тільки в інший спосіб. Це буде акція-перфоманс. Плануємо, що людина в формі НКВД ходитиме і забиратиме у людей хліб в мішок. Так символічно хочемо показати, що червонозоряні комісари в такий спосіб вбивали українців, адже хлібина чи навіть жменька зерна в ті часи коштували життя. Це також свідчення того, що Голодомор був організований штучно», – зазначила керівник ГО «Об’єднання добровольців» Олена Живко.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.