дивись.info

Ірма Вітовська висловила обурення «українським проектом» російською мовою

Ірма Вітовська висловила обурення «українським проектом» російською мовою

Актриса Вітовська про «Сватів»: «Виробляти серіал, уникаючи назв українською в кадрі: чим це краще від заробляння грошей у Росії?».

Українська актриса Ірма Вітовська-Ванца висловилася на своїй сторінці в Фейсбук щодо можливої заборони на українському телебаченні телесеріалу «Свати».

«Останні мої телевізійні роботи закінчились після Іловайська і я неприсутня відтоді (жодного разу!) у російськомовному ігровому форматі ТБ. Це моя позиція і мій вибір! То ж маю право про це написати. Я спостерігаю лиш одне й те саме, чи то свідома диверсія, чи то стереотипне мислення про україномовного українця, як недолугого і примітивного, жлобкуватого та маргінала (( … сумно це все.. Якщо перша версія (а я все ж схиляюсь до першої версії), то це свідоме продовження нав’язування стереотипу малоросійства, вторинності всього українського та активної пропаганди російськомовності. Особливо серед молоді. Україномовний українець не може бути представником міста (тільки села або районного містечка), не може бути інтелектуалом, інтелігентом, а тільки рагулем, жлобом, недолугим та тупим. Якщо ж все-таки друга причина, то що роблять люди, які формують телеринок?? Можливо, що Вони не бачать або не знають про існування достатньо великої кількості людей, що затвердили і затверджують українську культуру, повторюю Культуру!!! у світі! Бо український сучасний контент і далі ними непомітний (( можливо?) Але чим далі більше спостерігаю та особисто досвідчую, тим більше я переконуюсь, що причина перша(((( І ще.. виробляти серіал і заклеювати українські номери на авто, уникати назв, українською в кадрі… і стверджувати, що то український проект.. З чого це видно?) Чим це відрізняється від артистів, що їздять на заробітки до Росії», – написала актриса.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.