дивись.info

Львівську ОДА підсвітили помаранчевим

Львівську ОДА підсвітили помаранчевим

У  межах старту  на Львівщині Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» будівлю Львівської ОДА підсвітили помаранчевим кольором.

Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Також учасники акції запустили у небо помаранчеві надувні кульки, а сквер у парку «На валах» прикрасили парасольками того ж кольору.

«Для нас дуже важливо привернути увагу суспільства до проблем, які існують з насильством. Це насильство, яке стосується не чоловіків і жінок, але яке стосується людей, тим паче, що ми сьогодні живемо в країні, де багато тисяч осіб є заручниками окупації частини української території . Тому по-особливому біль кожного українця дуже часто пов’язаний  не лише з їхніми родинними проблемами , але ситуацією, що склалась сьогодні на Сході України. І та подія стосовно кримських татар – це ще одна ознака того, що кожен українець повинен розуміти, що лише разом і тільки любов’ю ми переможемо насильство у будь-якій його формі,» – наголосив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

«Ця Всеукраїнська акція триває упродовж 16-ти днів. Кольором акції є символічний помаранчевий – колір світлого майбутнього. Наше завдання привернути до цього увагу кожного з нас, безпосереднього пересічного мешканця, тому що ми розуміємо, що насильство – може бути поряд з нами. За 9 місяців 2017 року зареєстрували більш як 2400 звернень щодо насильства і , на жаль, 90% з них – це насильство проти жінок, тому ми можемо говорити про те, що це є гендерно зумовлене насильство», – зазначила директор департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Наталія Кузяк.

Окрім того вона додала, що у  Львівській області створений Центр соціально-психологічної допомоги, який розрахований на тимчасове перебування сімей або осіб, які постраждали від домашнього насильства і які можуть знайти там тимчасовий прихисток і отримати соціальну і психологічну допомогу.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.