дивись.info

Uber підняв вартість поїздок у Львові та ще чотирьох містах України

Uber підняв вартість поїздок у Львові та ще чотирьох містах України
Фото: Портал Акцент

Від сьогодні сервіс виклику таксі Uber знову збільшив тарифи на поїздки у Львові, Києві, Дніпрі, Запоріжжі та Харкові.

Про це Uber повідомив на своєму офіційному сайті, передає nv.ua.

Так, у Львові мінімальна вартість поїздки з використанням сервісу uberX тепер становить 35 грн (раніше – 30 грн), подача авто виросла до 21 грн (раніше – 16 грн). Ціна однієї хвилини в дорозі залишилася незмінною – 1,2 грн, як і вартість за один кілометр – 5 грн.

У Запоріжжі мінімальна ціна поїздки з використанням сервісу uberX підвищилася до 30 грн (раніше – 25 грн), а вартість однієї хвилини в дорозі виросла до 1грн (раніше – 90 коп). Подача авто тепер становить 21 грн (раніше – 16 грн), а ціна за один кілометр зросла до 3,7 грн (раніше – 3,5 грн).

Тарифи в Харкові також змінилися. Тепер мінімальна вартість поїздки з використанням сервісу uberX тепер становить 40 грн, подача авто виросла до 30 грн. Ціна однієї хвилини в дорозі – 90 коп., а вартість за один кілометр – 3,5 грн.

У Києві мінімальна вартість поїздки з використанням сервісу uberX підвищилася до 40 грн з попередніх 30 грн, подача машини зросла до 25 грн (раніше – 20,5 грн). Ціна однієї хвилини в дорозі залишилася незмінною – 1,15 грн, як і вартість за один кілометр – 4,5 грн.

У Дніпрі тарифи стали наступними: мінімальна вартість поїздки з використанням сервісу uberX тепер становить 35 грн (раніше – 30 грн), подача авто виросла до 23 грн (раніше – 15 грн). Ціна однієї хвилини в дорозі залишилася незмінною – 1,1 грн. А ось вартість за один кілометр знизилася до 4 грн (раніше – 4,5 грн).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.