дивись.info

У які сфери та з яких країн у Львівщину інвестували найбільше (інфографіка)

У які сфери та з яких країн у Львівщину інвестували найбільше (інфографіка)

Цього року Львівщина вже залучила в економіку понад 50 мільйонів доларів інвестицій, – повідомили у ГУ статистики у Львівській області.

«У січні-вересні 2017 року в економіку Львівщини залучено 52,4 млн.дол. США
прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу)», – йдеться у повідомленні.

В управлінні статистики додали, що вкладення в економіку області у січні-вересні 2017 року здійснили інвестори з 31 країни світу. Найбільше інвестицій надійшло від партнерів з Кіпру (26,3 млн.дол. США), Німеччини (6,2 млн.дол. США), Нідерландів (3,7 млн.дол. США), Польщі (2,8 млн.дол. США). На промислових підприємствах області станом на 1 жовтня 2017 року акумульовано 496,5 млн.дол. США іноземного капіталу, або 40,1% від загального обсягу.

Варто відзначити, що цього року загальна сума іноземних інвестицій в Україну зросла на 2,2 млрд доларів США. Обсяг прямих іноземних інвестицій в економіку України на 1 жовтня склав $39,720 млрд, що на $2,216 млрд, або на 5,9%, більше показника на початок року – $37,504 млрд, – йдеться у звіті Держстату.

Журналісти Дивись.info підготували інфографіку про джерела іноземних інвестицій, найбільш популярні серед інвесторів райони та сфери економічної діяльності.

З країн ЄС внесено 84,8% від загального обсягу інвестицій, з інших країн світу –
15,2%.
Лідерами в інвестуванні підприємств Львівщини є партнери з Польщі (377,7 млн.дол. США), Кіпру (186,1 млн.дол. США), Австрії (128,7 млн.дол. США), Німеччини (105,3 млн.дол. США), Швейцарії (72,1 млн.дол. США) та Данії (67,0 млн.дол. США). На ці країни припало 75,7% від загальнообласного обсягу прямих іноземних інвестицій.
Методологія та визначення
Пряма інвестиція (акціонерний капітал) – це категорія міжнародної інвестиційної діяльності, яка відображає прагнення інституційної одиниці-резидента однієї країни здійснювати контроль або істотний вплив на діяльність підприємства, що є резидентом іншої країни. Інвестиція є прямою, якщо капітал/право власності нерезидента складає не менше 10% вартості статутного капіталу підприємства-резидента або нерезидент має не менше 10% голосів в управлінні підприємства- резидента. До прямих інвестицій також відносять інвестиції, що отримані на основі концесійних договорів і договорів про спільну інвестиційну діяльність.
Дані про прямі інвестиції сформовано на підставі інформації юридичних осіб-резидентів та постійних представництв нерезидентів в Україні з урахуванням адміністративних даних Національного банку України про ринкову вартість прямих інвестицій (акцій, майна тощо) підприємств і установ.
Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.