дивись.info

Кращі з кращих: визначили найбільш процвітаючі країни світу

Кращі з кращих: визначили найбільш процвітаючі країни світу
Фото: Максим Голосной

Лондонський аналітичний центр Legatum Institute склав рейтинг найбільш процвітаючих країн світу в 2017 році в рамках щорічного дослідження Prosperity Index, пише «Новое время».

Експерти оцінювали 149 країн за вісьмома критеріями: економіка, освіта, охорона здоров’я, особиста свобода, безпека, можливості підприємництва, управління і соціальний капітал.

Також зазначається, що цього року, вперше за дев’ять років досліджень, рівень благополуччя Європи перевищив показники Північної Америки.

Лідером рейтингу виявилася Норвегія, яка минулого року займала друге місце. На сходинку нижче опустилася Нова Зеландія, яка в 2016 році займала перше місце. Третє місце, як і минулого року, зайняла Фінляндії. У п’ятірці кращих також виявилася Швейцарія і Швеція, що зуміла піднятися з восьмого місця. Серед найбільш неблагополучних країн: Чад, Афганістан, Судан, Центральноафриканська Республіка та Ємен.

Україна в порівнянні з минулим роком опустилася на п’ять позицій і тепер займає 112 місце. Найслабшими «місцями» країни назвали безпеку і медицину. У свою чергу кращим в країні експерти визнали освіту.

Топ-10 найбільш благополучних країн у 2017 році:

1. Норвегія

2.Новая Зеландія

3. Фінляндія

4. Швейцарія

5. Швеція

6. Ніденрланди

7. Данія

8. Канада

9. Австралія

10. Велика Британія

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.