дивись.info

Каплицю Боїмів підсвітили в червоний колір

Каплицю Боїмів підсвітили в червоний колір
Фото: 032

Вже 8 рік поспіль 30 листопада каплицю Боїмів підсвічують в червоний колір, пам’ятаючи про мільйони жертв нелюдських ідеологій та виступаючи на захист людського життя. Акцію організовує спільнота святого Егідія.

З 2010 року Львів став першим містом в Україні, яке приєдналося до щорічної акції «Міста за життя – міста проти смертної кари», передає прес-служба ЛМР.

Додамо, 30 листопада – день боротьби проти смертної кари «Міста за життя – міста проти смертної кари». Пам’ятаючи вічну біблейську заповідь «Не вбий!», пам’ятаючи мільйони жертв, що загинули в Україні від нелюдських ідеологій, розділяючи спільні цінності гуманізму і захисту життя, кожної окремої людини, викладених в Загальній декларації прав людини та Європейській декларації прав людини, розділяючи спільну боротьбу Ради Європи і Європейської Союзу, направлену на відміну смертної кари у будь-якій країні світу, громада міста Львова приєднується до всесвітнього дня «Міста за життя – міста проти смертної кари», щоб сказати своє ТАК – життю, НІ – смертній карі у світі .

30 листопада 1786 року указом Петра Леопольда Йосипа Габсбурга смертну кару вперше було скасовано у Великому герцоґстві Тосканському.

У цей день міста-учасники акції підсвічують визначний пам’ятник чи відому будівлю. Завдяки різнобарвному освітленню пам’ятки символічно «оживають». У Львові підсвічують каплицю Боїмів. Львів став першим містом в Україні, що приєдналося до щорічної акції у 2010 р.

У такий спосіб міста-учасники акції закликають до скасування смертної кари в усьому світі та демонструють свою любов до життя. В акції беруть участь 1660 міст по всьому світі.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.