дивись.info

Путін базує свою силу на нафтових доларах, які заробляє, – Мирослава Гонгадзе

Путін базує свою силу на нафтових доларах, які заробляє, – Мирослава Гонгадзе
Мирослава Гонгадзе. Фото: 1tv.com.ua

Таку думку в коментарі ІА Дивись.інфо висловила телеведуча, вдова українського журналіста Георгія Гонгадзе Мирослава Гонгадзе, пояснюючи, як Україні варто поводити себе в інформаційній війні з Росією. 

«Зрозуміло, що Путін веде війну, гарячу війну проти України. І гібридну війну проти України, зокрема, а також проти Заходу. Те, що робить Путін, це намагання підірвати будь-які демократичні засади, структурні засади, і, в принципі, навіть національну безпеку, як Сполучених Штатів, так і Європейського Союзу», – каже журналістка Мирослава Гонгадзе.

На її думку, існує кілька шляхів боротьби з інформаційною війною. Але використовувати ті ж методи, як і Росія, – не варто.

«Щодо методів боротьби з цим, я особисто не є прихильником реагувати брехнею на брехню. Я вважаю, що має бути дуже потужна машина подання інформації, подання правди, розвінчування брехні, яка несеться від Росії. І мусять бути також інші, економічні методи. Мені здається, що Путін базує свою силу на тих нафтових доларах, які він заробляє. І, зокрема, на Заході, через західні банки. Треба перекрити корупційну можливість отримувати такі доходи. Тоді Путін не зможе фінансувати всі ці брехливі Засоби масової інформації. І, можливо, це так само допоможе зупинити цей процес», – вважає Мирослава Гонгадзе.

Серед іншого, у цій боротьбі важливим є і руйнування історичних міфів.

«Так само Україні треба розказувати світу про себе. Я маю на увазі, що розвінчування пропаганди також включає розвінчування історичних міфів. І це один із засобів. Такі речі, як робить В’ятрович, такі речі, як робить Вахтанг Кіпіані. Це один із шляхів боротьби з цією пропагандою», – додає журналістка.

Олег ГАЛІВ

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...