дивись.info

В Україні понад 90% будівель не пристосовані до потреб людей з інвалідністю

В Україні понад 90% будівель не пристосовані до потреб людей з інвалідністю
Фото: Українська правда. Життя

Понад 90% будівель та споруд не відповідають нормам доступності та не пристосовані до потреб осіб з інвалідністю.

Про це розповів міністр соціальної політики Андрій Рева у зверненні з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю, який відзначатимуть 3 грудня.

За словами міністра, урядовці вносять зміни до трудового законодавства, за якими роботодавців мають стимулювати брати на роботу людей з інвалідністю так, щоб вони мали альтернативні варіанти працювати на робочих місцях.

«У системі міністерства соціальної політики та органів соціального захисту населення діють 152 реабілітаційні установи. У цих установах можуть отримувати реабілітаційні послуги люди з усіх регіонів України. За минулий рік у зазначених установах отримали реабілітаційні послуги 17 033 осіб з інвалідністю, з них 14 216 дітей з інвалідністю, із яких 1 300 інтегровано в загальноосвітні навчальні заклади», – йдеться у зверненні.

Рева додав, уряд приділяє особливу увагу питанню підтримки особам з інвалідністю з числа учасників антитерористичної операції, а саме щодо протезування та забезпечення їх родин житлом.

Нагадаємо, третього грудня українське суспільство разом зі світовою спільнотою відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...