дивись.info

Для посипання вулиць використано 189 м куб піскосуміші, – ЛМР

Для посипання вулиць використано 189 м куб піскосуміші, – ЛМР

За інформацією департаменту житлово-комунального господарства, у зв’язку з погіршенням погодних умов, в місті вночі та зранку працювала снігоприбиральна техніка. Зранку до прибирання залучені працівники ЛКП. Для посипання вулиць за ніч було використано 189 м куб піскосуміші.

Про це інформує прес-центр ЛМР.

Всього по місту працювало 44 одиниці снігоприбиральної техніки, чергувало – 62 одиниці, зокрема: чергувало 14 підмітальних машин, працювало 26 піскорозкидувачів, ще 26 чергувало, працювало 5 навантажувачів, чергувало – ще 5, працювало 13 тракторів, чергувало – 17.

Вчора протягом дня було використано 190 м куб піскосуміші. Працювало 38 одиниць техніки, чергувало – 43.

Нагадаємо, загальна кількість техніки, яка буде задіяна для прибирання міста в зимовий період, – це 141 одиниця. З них 120 одиниць – це техніка ШРП районів, 21 одиниця – це техніка, яка є в Сихівському районі. Її обслуговує приватна компанія, яка виграла тендер.

Також цього року закуплено нову техніку: 5 піскорозкидувачів МАЗів і 2 тракторці. На це було виділено 10 млн. грн. На нову техніку встановили GPS-трекери.

Закуплено 15 тис. м3 піскосуміші. Частина її є на базі в ШРП, решта буде довозитися. Окремо ще закуплено сіль, щоб була змога зробити більш концентровану піскосуміш.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.