дивись.info

Американська компанія поставить в Україну 30 локомотивів

Американська компанія поставить в Україну 30 локомотивів

Кабінет міністрів України домовився з американською компанією GE Transportation про оновлення рухомого складу «Укрзалізниці». Про це йдеться в повідомленні прес-служби Кабміну за підсумками переговорів прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з керівництвом компанії.

Повідомляється, що сторони до кінця року підпишуть угоду про стратегічне партнерство з реалізації 7-річної програми оновлення рухомого складу «Укрзалізниці».

«Радий, що ми фіналізували наші домовленості і домовляємося, що до кінця року всі документи повинні бути погоджені й підписані. Уряд сприятиме цьому процесу», – зазначив Гройсман.

У рамках виконання всіх угод використання українських потужностей зросте до 40%. Крім того, продукція українського виробництва, створена на основі технологій GE, буде використана у проектах американської компанії в інших країнах. Виконання першої фази проекту передбачає постачання «Укрзалізниці» вже у вересні 2018 року 30 локомотивів, які будуть мати українські запчастини та обслуговуватися в Україні.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.