дивись.info

Білл Гейтс назвав п’ять найкращих книг 2017 року

Білл Гейтс назвав п’ять найкращих книг 2017 року
Фото: www.gatesnotes.com

Засновник компанії Microsoft, мільярдер і філантроп Білл Гейтс назвав книги, які в 2017 році вразили його найбільше.

Оскільки 2017 рік добігає кінця, у своєму персональному блозі Білл Гейтс написав про п’ять прочитаних ним книг, гідних вашої уваги, пише «Новое время».

В українському перекладі ці твори поки не вийшли.

1. Найкраще, що ми могли зробити, Тхі Буй

Це чудовий графічний роман, глибоко особистий спогад, в якому досліджується, що означає бути батьком і біженцем. Сім’я автора втекла з В’єтнаму в 1978 році. Після народження власної дитини письменниця вирішує дізнатися більше про досвід своїх батьків, які виросли в країні, яку роздирають іноземні окупанти.

2.Виселені: злидні та благополуччя в американському місті, Метью Десмонд

Якщо ви хочете розібратися в тому, як переплітаються причини бідності, вам варто прочитати цю книгу про кризу виселення в Мілуокі. Десмонд написав блискучий портрет американців, що живуть у злиднях. Він дав мені найкраще уявлення про те, як бути бідним в цій країні, ніж будь-яка інша прочитана мною книга.

3.Повір мені: Мемуари про кохання, смерть і джазових курчат,Едді Іззард

Особиста історія Іззарда просто приголомшує: він пережив важке дитинство і невтомно працював, щоб подолати брак природного таланту і стати світовою зіркою. Якщо ви такий же шанувальник автора, як і я, вам сподобається книга. Його манера письма дуже схожа на те, як він говорить зі сцени, тому я кілька разів сміявся вголос, поки читав.

4.Той, що співчуває, В’єт Тан Нгуєн

Більшість прочитаних мною книг і побачених фільмів про В’єтнамську війну описували події з американської точки зору. Удостоєний нагород роман Нгуєна пропонує таку необхідну інформацію про те, як відчували себе в’єтнамці, що потрапили між двох вогнів. Незважаючи на всю свою похмурість, Той, що співчуває– захоплива історія про подвійного агента і проблеми, в які він потрапляє.

5.Енергія і цивілізація: історія, Вацлав Сміл

Cміл – один з моїх улюблених авторів, і це його шедевр. Він пояснює, як наша потреба в енергії сформувала історію людства: починаючи з епохи млинів, які обертали осли, до сьогоднішніх пошуків поновлюваних джерел енергії. Це не найпростіша книга для читання, але в кінці ви відчуєте себе розумнішими і краще зрозумієте те, як інновації в енергетиці змінюють курс цивілізацій.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.