дивись.info

У Кабміні повідомили, коли мінімальна зарплата зросте до 4100 гривень

У Кабміні повідомили, коли мінімальна зарплата зросте до 4100 гривень

Підвищення мінімальної заробітної плати до 4,1 тис. грн при наявності економічних ресурсів може відбутися до третього кварталу 2018 року.

Про це журналістам перед засіданням уряду заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, передає УНІАН.

«Розрахунки показують, з урахуванням індексу інфляції, інфляційних процесів у 2017 році і прогнозів на 2018 рік, що прожитковий мінімум повинен бути в Україні 4 тис. 23 грн. Тому пропозиція президента щодо встановлення мінімальної заробітної плати в 4,1 тис. грн – це прорахована норма, прорахований розмір мінімальної заробітної плати, яка, відповідно до законодавства, повинна бути в Україні в 2018 році», – сказав він.

Міністр нагадав, що сьогодні в проекті бюджету до другого читання залишається норма 3 тис. 723 грн.

«За пропозицією Мінсоцполітики записано, що за підсумками першого кварталу при виконанні бюджету розглянути можливість перегляду цієї цифри. Президент пропонує зробити це не пізніше третього кварталу 2018 року, до осені. Але це буде реалізовано в тому випадку, якщо дійсно економічні можливості дозволять це зробити» , – зазначив Рева.

Нагадаємо, 4 грудня президент України Петро Порошенко виступив з ініціативою підвищити мінімальну заробітну плату в 2018 році до 4100 грн з 3200 грн. В Україні з 1 січня 2017 року мінімальна заробітна плата була підвищена в 2 рази – до 3200 грн, і вступили в силу норми, що передбачають за виплату зарплат «в конверті» штраф у розмірі 100 мінімальних заробітних плат.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Загрузка...

Реклама