дивись.info

Депутат вимагає демонтувати церкву Московського патріархату на Сихові

Депутат вимагає демонтувати церкву Московського патріархату на Сихові

Депутат Львівської міської ради Андрій Карбовник вимагає демонтувати незаконне будівництво церкви УПЦ МП, передає кореспондент Дивись.info.

«До мене неодноразово звертались мешканці вулиці Антоненка-Давидовича та проспекту Червоної Калини з інформацією про те, що на земельній ділянці комунальної власності на проспекті Червоної Калини, 89 самовільно зведено будівлю, у якій систематично проводять богослужіння представники Української православної церкви (Московського патріархату). Як було встановлено, згідно з листом Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у м. Львові від 12.09.2017 року № 0006-4027 та листом виконавчого комітету Львівської міської ради від 14.08.2017 року № 4-2403-1903,  релігійна громада УПЦ (МП) збудувала об’єкт нерухомого майна без будь-якої дозвільної документації, а земельну ділянку на пр. Червоної Калини, 89 самовільно захопила без жодних прав на землекористування.

Зважаючи на це, керуючись ст. ст. 21, 22 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», прошу звернутись із позовом до суду загальної юрисдикції про демонтаж об’єкта самовільного будівництва на пр. Червоної Калини, 89 та приведення земельної ділянки до переднього стану. Забезпечити належний правовий супровід справи та виконання судових рішень, ухвалених в майбутньому позовному провадженні», – йдеться у зверненні депутата.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.