дивись.info

Львівські депутати не виділити ділянку учаснику АТО

Львівські депутати не виділити ділянку учаснику АТО

Депутати Львівської міської ради не погодили надання учаснику АТО дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Нагірній, передає кореспондент ІА Дивись.info.

Як пояснив депутатам львів’янин Ігор Юськевич, він був мобілізований у прикордонну службу і 9 місяців брав участь в АТО на Донбасі. За словами АТОвця, він мешкає з дружиною та двома дітьми в однокімнатній квартирі. Зрозумівши, що шансів на покращення житлових умов немає, а запропоновані містом 100 тис грн. не дозволять придбати житло, він самостійно вивчив документи та знайшов вільну земельну ділянку Шевченківському районі Львова.

Водночас, як зауважили депутати від «Самопомочі» АТОвець також подався на програму компенсації замість земельної ділянки від ЛМР. Попри те, що Ігор Юськевич пообіцяв відмовитися від інших виплат у випадку позитивного голосування, для позитивного рішення не знайшлося достатньої  кількості голосів.

«За» проголосувало лише 27 депутатів

На прохання депутатів покащати результати голочування по фракціях, секретар ради Анатолій Забарило, відмовився це зробити, пославшись на те, що самого ініціатора питання не цікавить.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.