дивись.info

Львівські митники вилучили в українця монети царської Росії (фото)

Львівські митники вилучили в українця монети царської Росії (фото)

11 монет 18 століття українець намагався вивезти до Польщі.

Сьогодні, 8 грудня, українець автомобілем «Volkswagen Passat» прямував з України у Республіку Польща, через пункт пропуску «Шегині», йдеться на Facebook-сторінці ДФС у Львівській області.

Під час митного контролю даного транспортного засобу в працівників митниці виникла підозра щодо наявності в ньому товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню. В подальшому під час огляду автомобіля у відділені для дрібних речей (підлокотник) салону автомобіля було виявлено монети царської Росії номіналом 5 копійок 1763, 1764, 1788 років, монета Царської Росії не встановленого номіналу 1788 року, дві монети Царської Росії номіналом 2 копійки 1842 року. Загалом 11 монет.

Пропуск таких товарів через митний кордон України та їх митне оформлення здійснюються контролюючими органами на підставі документів, які підтверджують дотримання зазначених обмежень. Таким документом є свідоцтво на право вивезення (тимчасового вивезення) культурних цінностей, що подається контролюючому органу при вивезенні за межі митної території України. Його до митного контролю громадянин не надав.

Зазначені дії мають ознаки порушення (порушень) митних правил, передбаченого статтею 471, Митного кодексу України. Монети вилучено, їх скерують на експертизу.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.