дивись.info

У Львові відзначили 100-річчя дипломатичної служби в Україні

У Львові відзначили 100-річчя дипломатичної служби в Україні

У межах відзначення 100-ї річниці української дипломатичної служби в Україні та за її межами відбулось засідання «круглого столу» на тему: «Сучасна українська дипломатична служба: шлях тривалістю 100 років».

Про це йдеться на сайті Львівської облради.

Перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус, вітаючи генеральних консулів, консулів, дипломатів, висловив їм щиру подяку за те, що у цей важливий для української історії день, вони разом із Львівщиною. «Ваша присутність – це підтвердження того, що Ви цінуєте нашу історію, наші традиції, у тому числі – традиції дипломатичної служби», – сказав він.

Крім того, Андрій Білоус запевнив, що Львівська обласна рада робить все можливе, щоб робота дипломатичних представництв на території Львівщини була організована так, аби їм було тут комфортно і приємно працювати.

«Час від часу виникають речі, які вимагають дискусії, обміну думками, але та атмосфера, яка створена обласною радою, облдержадміністрацією та всіма державними інституціями, сприяє успішному виконанню Вами своїх місій на Львівщині. І така співпраця дає результати! Наприклад, перемоги в конкурсі проектів Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014 – 2020. Це означає, що співпраця між місцевою владою і дипломатичним корпусом – має конкретний вимір, конкретне втілення у життя», – підкреслив Андрій Білоус, звертаючись до гостей.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Загрузка...

Реклама