дивись.info

У Львові батьки виявили хробака у дитячому харчуванні

У Львові батьки виявили хробака у дитячому харчуванні

Батьки піврічної дівчини Летиції у Львові знайшли в баночці із пюре для малюків живого хробака, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

«Старша дуже любить годувати. Їй відкрили, ніяких підозр не виникло, був своєрідний хлопок, свідчить про нормальну герметизацію, дали дитині, дитина подивилася всередину і каже: мама, там хробак», – розповів батько дівчаток. Дружина Тараса одразу зателефонувала на гарячу лінію заводу-виробника, однак там були налаштовані неконструктивно. “Коли подзвонив представник, замість того, щоб вибачитися, він сказав: ви самі його туди підкинули. Це просто хамство з боку заводу», – обурений чоловік.

На заводі категоричні: хробака у їхній продукції бути не може, адже пюре-напівфабрикат стерилізують при високій температурі, пропускають крізь дрібний просівач, змішують під тиском, обробляють парою і насамкінець закривають, створюючи вакуум. Тож жодна личинка в таких умовах вижити не може.

Пюре виробили 1 червня і за півроку до виробника надійшла лише одна скарга – саме від родини Чишинських. Однак перевірити її не змогли. «Коли наступного дня наш представник у Львові зателефонував пану Тарасу, аби домовитись про зустріч, пан Тарас сказав, що чекає на матеріальну компенсацію з нашого боку у розмірі 10 тисяч гривень. В іншому випадку він не згоден передати нам баночку. На це йому було відмовлено», – пояснили на заводі.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.