Дітей навчать рахувати гроші: Міністерство освіти вводить в програму новий предмет

dd5ab53e_4280_4217_9413_7061de6efdfc_650x410

Міністр освіти вважає, що новий предмет повинні освоїти всі школярі.

«Міністерство освіти і науки України вирішило навчати дітей фінансової грамотності та в рамках цього курсу вже розробила завдання, які повинні інтегруватися для розвитку цих навичок в обов'язкові предмети шкільної програми. Про це розповіла міністр освіти і науки Лілія Гриневич під час відкриття Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність», - передає Ukr.Life.

Лілія Гриневич пояснила, що навіть ті школярі, які на даний момент обирають курс «Фінансова грамотність», як додатковий курс, вже мають можливість отримати навички про правила успішного та відповідального поводження з грошима.

Проте, міністр освіти і науки, вважає, що цього недостатньо.

«Фінансова грамотність - одна з ключових компетенцій Нової української школи, і вона вже закладена в законі «Про освіту».

І незважаючи на те, що 1-й клас НУШ буде набиратися лише в 2018 році, а 12 - лише у 2030-му, завдяки цьому курсу ми напрацювали матеріали для всіх класів і для всіх вікових груп. Це величезна робота, яка була зроблена на випередження. Фактично зараз ми у всі програми базової школи включили завдання, орієнтовані на розвиток фінансової грамотності, але це має бути здійснено більш системно і для всіх класів школи», - пояснила Лілія Гриневич.

На даний момент, за словами міністра, курсом охоплено 1100 шкіл і близько 27 000 учнів. Лілія Гриневич вважає, що навички фінансової грамотності повинні освоїти всі, хто закінчив школу в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: