дивись.info

Понад 50% українців не збираються оформлювати біометричний закордонний паспорт

Понад 50% українців не збираються оформлювати біометричний закордонний паспорт

Більше половини українців не збираються оформлювати біометричний закордонний паспорт.

Про це свідчать дані дослідження, проведеного Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва спільно з Київським міжнародним інститутом соціології з 23 жовтня по 5 листопада 2017 року, інформує Дивись.info.

Більше половини українців поки не збираються оформлювати біометричний закордонний паспорт. При цьому цей показник найвищий у старших за 60 років людей — понад 82%, а найменше серед молоді — 30%.

«Понад 50% опитаних заявляють, що вони не мають в планах оформлювати біометричний паспорт найближчим часом. Це великий показник і потрібно щось з ним робити, адже це умова, за якою українці можуть подорожувати в ЄС», — зазначає Андрій Сухарина, політичний аналітик, Фонд демократичні ініціативи ім. Ілька Кучеріва.

Найвищий показник тих, хто не збирається оформлювати закордонний паспорт, у Центрі України (62,4%) та Півдні (60,2%). Далі йдуть Схід (54,2%) і Захід (43,5%).

Нагадаємо, біометричний закордонний паспорт наразі є у 12% українців.

Зазначимо, дослідження провели Фонд «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва спільно з Київським міжнародним інститутом соціології на замовлення ГО «Європа без бар’єрів» з 23 жовтня по 5 листопада 2017 року. Було опитано 1614 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком АР Крим і окупованих територій Донецької та Луганської областей. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,6%. Для порівняння використовуються дані загальнонаціонального опитування населення України, яке було проведене Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва та Центром Разумкова з 9 по 13 червня 2017 року.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.