• USD: 39.10
  • EUR: 40.80

У Львові презентують виставку дитячих робіт до Дня святого Миколая

У Львові презентують виставку дитячих робіт до Дня святого Миколая
Фото: ЛОДА

Завтра, 13 грудня, о 9.30 у Львівській облдержадміністрації відкриють виставку дитячих шедеврів «Золотий мольберт», присвячену 25-ти річчю з дня заснування Дитячої школи народних мистецтв та Дню святого Миколая.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Це 25 творчих робіт учасників, які отримали високий рейтинг під час онлайн-голосування. Важливо, що ці твори помандрують та будуть представлені на пересувних виставках у музеях та галереях України.

«Золотий мольберт» на Львівщині впродовж року у творчому спілкуванні на пленерах, арт-класах з гончарства й іконопису об’єднав понад 1800 талановитих дітей з усіх областей України.

Конкурс дитячої творчості «Золотий мольберт» спрямований на реалізацію державних й місцевих освітніх та культурних програм і його проводять в межах Міжнародного форуму мистецької творчості «Золотий мольберт слідами Мойсея українського духа». Мета заходу – розвиток творчого потенціалу особистості та розкриття здібностей на пленерах й арт-класах, а також популяризації дитячих шедеврів на пересувних виставках в Україні та за кордоном.

Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА забезпечив трансфер для діток до резиденції Миколая.

Зазначимо, форум мистецької творчості «Золотий Мольберт» проводять на Львівщині з 2003 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: