• USD: 36.60
  • EUR: 38.90

«Укрзалізниця» не повертатиме квитки через Інтернет до завершення свят

«Укрзалізниця» не повертатиме квитки через Інтернет до завершення свят
Фото: UaBanker - WordPress.com

«Укрзалізниця» з 12 грудня тимчасово призупинила послугу повернення квитків через інтернет.

«На численні прохання пасажирів, таке рішення прийнято для недопущення створення штучного дефіциту та подальших спекуляцій проїзними документами на поїзди», – пояснюють у прес-службі УЗ.

«Аналіз, проведений спеціалістами «Укрзалізниці», показує, що переважна кількість квитків на пікові дати, зокрема, зимові свята, викуповується через інтернет у перші хвилини відкриття продажу», – йдеться в повідомленні у повідомленні.

«Водночас, простежується тенденція щодо повернення значної частини викуплених квитків (переважно у нічні години), що, так чи інакше, корелюється з наростанням ажіотажного попиту на подорожі популярними маршрутами», – додає «Укрзалізниця».

На думку компанії, «такі дані можуть свідчити про те, що квитки масово і системно викуповуються для їх подальшого перепродажу».

Також зазначається, що у результаті створюється штучний попередній дефіцит, що викликає справедливе невдоволенням та нарікання громадян, котрі збираються подорожуват.

Для того, щоб унеможливити подібні зловживання, «Укрзалізниця» тимчасово призупиняє операцію повернення квитків через інтернет. Повернення коштів за посадочні документи, оформлені через інтернет, здійснюватимуться винятково через залізничні каси.

Обмеження обіцяють скасувати після закінчення новорічно-різдвяних перевезень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: