Вийшов перший комікс про Сихів «Троє проти зла» (відео)

8c16f4ef-5c6e-4221-bac0-0807da2a3e10

Сихів з'явився у коміксах. Історія про трьох товаришів, що борються проти зла, вийшла тиражем у 2 тис. примірників.

Цей комікс вже має свій тізер. А музику йому подарував гурт «Омана». Двоє авторів Тарас Ярмусь, родом з Рівненщини, та львів’янин під псевдо Ярослав Фуджак працювали над сихівською історією рік, повідомляє Zaxid.net.

За сценарієм, який зародився у Ярослава, ще колись за останньою шкільною партою, троє друзів потрапляють в паралельний світ.

«Один Роман потрапляє туди не за своєю волею. Його викрадають. А Антон і Орест відправляються за ним для того, щоб врятувати. Борються вони проти зла, як написано в назві. А зло… воно велике і невизначене», – розповів про сюжет коміксу його співавтор Ярослав Фуджак.

До коміксу потрапили визначні місця Сихова, розповів Ярослав Фуджак:«Сюжет починається біля 96-ої школи. В нас там є "Барахолка". Якраз там Ромко проходив. І виліз Песеголовець, такий великий вовк злий, і вкрав його. Бо там, мовляв, є телепорт, в який вони потрапляють – їх затягує».

Історія зароджувалася спершу в олівці. Відтак рисунки сканували на комп’ютер. І заливали фарбами. Графічна повість поєднує демонологію, казки – тут «Ох», «Рукавичка», «Котигорошко», а також фентезі.

«Коли ми дивимося Спайдермена, то думаємо: "Вау, як прикольно!". А для жителя Нью-Йорка, який просто купив цей комікс, це просто комікс про їхній район, де є якийсь чувак, який там щось робить. З Сиховом така ж сама історія. Наш комікс – це спроба щось зробити довкола свого району. І показати людям, що там де ти живеш, теж щось відбувається», – додав Ярослав Фуджак.

Аби пропагувати своє, українське, хлопці на «Спільнокошті» збирали гроші на цей проект. Просили 25 тис. грн, а зібрали 35 тис. Отож, кажуть, очікуйте на продовження. Бо це буде трилогія.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: