дивись.info

Археологи виявили в Єгипті декілька мумій дітей

Археологи виявили в Єгипті декілька мумій дітей

На території храмового комплексу були поховані діти 4-9 років.

Археологи виявили на території храмового комплексу Гебель-ес-Сисила на півдні Єгипту «дитячий цвинтар», в якому були поховані четверо дітей у віці від чотирьох до 9 років, передає ZN.ua.

Храмовий комплекс в Гебель-ес-Сисила був побудований на півдні Стародавнього Єгипту за часів фараонів 18 династії Стародавнього Єгипту Тутанхамона і його предків, «фараонів-завойовників«, що носили спільне ім’я Тутмос. На епоху правління 18 династії припадає пік могутності Єгипту і початок його занепаду.

Тепер же дослідники виявили в одному з куточків цього комплексу своєрідний «цвинтар дітей», якого не торкнулися грабіжники, де було поховано чотири муміфікованих дитини.

Крім мумій самих дітей, вченим вдалося знайти в їхніх кам’яних гробницях фрагменти труни, повні похоронні савани і їхні уривки, різні амулети, черепки глиняного посуду, предмети ритуального характеру і безліч інших артефактів. Їхнє вивчення, як сподіваються вчені, допоможе зрозуміти, чому діти були поховані в окремих могилах, і що могло обірвати їхнє життя.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.