• USD: 36.50
  • EUR: 38.80

У Львові реставруватимуть Домініканський костел за 9 мільйонів гривень

У Львові реставруватимуть Домініканський костел за 9 мільйонів гривень

Управління охорони історичного середовища Львівської міської ради 6 грудня  підписало договір на ремонтно-реставраційні роботи з приватним підприємством «Володар-Маркет» на суму понад 9 млн грн.

Про це стало відомо з сайту Prozorro, пишуть «Наші гроші. Львів».

Йдеться про реставрацію костелу Домініканців з келіями. Закупівля відбулась за переговорною процедурою, тобто без конкурсу. В обґрунтуванні зазначено, що торги проводили двічі, проте не було достатньої кількості учасників. Насправді їх проводили тричі. Під час одних із торгів зголосились до участі двоє учасників, «Володар-Маркет» та «Арка-Пік», проте пропозиції обох відхилили через невідповідність тендерній документації.

Згідно з кошторисом, на соборі планують замінити покрівлю, відреставрувати вікна та здійснити оздоблення храму особливої складності, обробити усі поверхні вогнетривкою речовиною.

За договірною ціною витрати фірми на зарплату становитимуть 1,59 млн грн (17% від суми), а прибуток – 129 тис. грн (1,43%).

ПП «Володар-Маркет» зареєстроване у Винниках і належить Надії Мелеті. Впродовж 2017 року підприємство отримало замовлень на 23 млн грн в основному від управління охорони історичного середовища та департаменту архітектури та розвитку містобудування. Зокрема, фірма виконували роботи з реставрації музею Пінзеля та куполу будівлі шпиталю на вулиці Рапапорта. Зараз фірма також займається реконструкцією театру імені Леся Курбаса та Чорної кам’яниці на площі Ринок.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: