дивись.info

За рік у Львові чадним газом отруїлись 77 людей

За рік у Львові чадним газом отруїлись 77 людей

З початку 2017 року у Львові обліковано 39 випадків отруєння чадним газом, – повідомили у прес-службі ЛМР.

Внаслідок цього, згідно із повідомленням, постраждали 77 людей, 20 з яких – діти.

Водночас, у мерії додали, що смертельних випадків немає, а головною причиною отруєння чадним газом є недбале ставлення до газових приладів, неуважність, герметичність вікон, вхідних дверей і відсутність при цьому провітрювачів, недотримання елементарних правил безпеки.

Зокрема, цього року у Галицькому районі міста від початку року зафіксовано 10 випадків отруєнь чадним газом, внаслідок яких постраждало 16 осіб, з них 3 дітей; у Шевченківському – 5 випадків, постраждало 9 осіб, з них 2 дітей;  у Личаківському  – 9  випадків, постраждало 29  осіб, з них 9 дітей; у Залізничному – 4 випадки, постраждало 7 осіб;  у Сихівському – 5 випадків, постраждало 8 осіб, з них 3 дітей; у Франківському  – 4 випадки, постраждало 11 осіб, з них 3 дітей.

Під час усіх нещасних випадках, пов’язаних із використанням газу (вибух, пожежа, отруєння), слід зателефонувати в одну з міських служб: швидку допомогу — 103, пожежну — 101, газову — 104, поліцію — 102. Будь-яка з цих служб повідомить решту і вони прибудуть на місце події.

Важливо пам’ятати, що діти значно чутливіші – концентрація 5 % карбоксу для дитини є смертельно небезпечною, тоді як для дорослої людини – до 20% (до прикладу – викурена цигарка становить 8% карбоксу).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.