дивись.info

Львівський гурт Atmasfera став номінантом престижної американської премії

Львівський гурт Atmasfera став номінантом престижної американської премії

Львівський гурт Atmasfera став номінантом американської музичної премії RoundGlass Music Awards 2018.

Премія визначає найбільш прогресивних музикантів, що створюють музику для здоров’я, миру та екологічної свідомості. У номінацію «Найкраще музичне відео»  потрапив кліп гурту Atmasfera на пісню «In the Depth».

Організатори отримали понад 3500 записів з більш ніж 80 країн, що робить фестиваль справді глобальним заходом. До 12-ти номінацій були відібрані по 6 кращих робіт.

12 грудня розпочинається голосування по всіх категоріях. Це робитиме професійне журі, також кожен бажаючий зможе віддати свій голос.

26 січня 2018 року в Times Square, New York City відбудеться визначення найкращих виконавців RoundGlass Music Awards 2018.

RoundGlass Music Awards була створена для об’єднання міжнародної спільноти музикантів, які створюють соціально відповідальну музику, музику яка покращує світ.

Цього року гурт  ATMASFERA  вже був удостоєний другої премії у номінації “Музичне відео” Рівненського міжнародного кінофестивалю МІСТО МРІЇ.

Сподіваємося, що українці не будуть стояти осторонь і віддадуть свої голоси разом з багатьма прихильниками гурту, яких вистачає по всьому світу!

Голосування триватиме до 26 січня.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.