дивись.info

Родичі та суд: як українці захищають свої права

Родичі та суд: як українці захищають свої права

29% українців схильні звертатися до родичів і пошуку потрібних знайомств задля захисту своїх прав у випадку їх порушення.

Про це свідчать результати дослідження, проведеного наприкінці 2016-початку 2017 років, яке презентували 15 грудня, інформує Дивись.info.

29% українців схильні звертатися до родичів і пошуку потрібних знайомств задля захисту своїх прав у випадку їх порушення. Ще 26,4% звертаються до суду у таких випадках, а 19,7% йдуть до поліції. Найменше у цьому випадку громадяни довіряють депутатам, обраним в окрузі та міністерствам.

Варто зазначити, що 29% з’явилися завдяки мешканцям Західної України — 55,1% цього регіону звертаються до родичів і знайомих. У той час як у Центрі і на Сході цей спосіб використовують 25,9% і 28,8% відповідно.

Зазначимо, опитування проводили наприкінці 2016-початку 2017 років.

Загальнонаціональне дослідження охоплювало 2002 респонденти у всіх регіонах України, окрім окупованих територій. Крім того, в рамках дослідження були опитані певні тематичні групи: поліцейські, державні службовці, судді, правозахисники, журналісти та вчителі.

Дослідження проводив Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва та фірма «Юкрейніан соціолоджі сервіс» на замовлення Програми розвитку ООН в Україні та у співпраці з ГО «Центр інформації про права людини» і Офісом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.