дивись.info

У Львові відбувся майстер-клас з виготовлення свічок

У Львові відбувся майстер-клас з виготовлення свічок

Сьогодні у Львівській свічковій мануфактурі відбувся майстер-клас з виготовлення свічок власноруч. До майстер-класу долучився міський голова Львова з дружиною та синами. Виготовлені свічки родина використає під час святкування Різдва та отримання Вифлеємського вогню миру.

Про це інформує прес-центр ЛМР.

«Мені це сподобалось, це дуже мило. Важливо підтримати людей, які організували цю прекрасну майстерню. Люди приїжджають з багатьох міст нашої країни, щоб взяти участь у цьому прекрасному дійстві. Це круто на Різдво поставити свічку, зроблену власними руками. Думаю, свічку, яку я зробив, комусь подарую. А вдома ми будемо використовувати свічки хлопців», – розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

«Ми започатковує традицію створення Різдвяної свічки. 3-го грудня біля церкви св. Юра будо дійство, коли привозили Вифлеємський вогонь і тоді дуже гарно Владика Володимир сказав, що зі світлом Вифлеєму до Різдва – це таке більше осмислене пережиття того часу, коли ми в очікуванні маленького Ісуса. Свічка –це символ. При свічці ми залишаємось наодинці, думаємо, осмислюємо глибші речі. Це просто дуже гарна нагода побути разом, з родиною.

Хлопцям майстер-клас дуже сподобався, навіть чоловікові дуже подобається робити щось своїми руками», – розповіла Катерина Кіт-Садова, дружина міського голови Львова.

Нагадаємо, завтра о 18.00 год відбудеться офіційне відкриття міської ялинки та передача громаді міста Вифлеємського вогню миру.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.