дивись.info

Прогулянки і сон: що роблять львів’яни для свого здоров’я

Прогулянки і сон: що роблять львів’яни для свого здоров’я

40% львів’ян практикують щоденні прогулянки.

Про це свідчать результати соціального моніторингу «Якість життя у Львові», інформує Дивись.info.

У рамках дослідження якості життя у Львові, соціологи зокрема з’ясовували, які практики здорового способу життя притаманні львів’янам. З’ясувалося, що 40% містян практикують щоденні прогулянки, а ще 26% — вживання овочів та фруктів. 13% мешканців Львова вважають, що гарному здоров’ю сприяє достатня кількість сну і практикують це. Для 10% практикою здорового життя також є ранкова гімнастика.

Читайте також: Стало відомо, як найчастіше львів’яни пересуваються містом

Варто зазначити, що соціологи також питали про шкідливі звички городян. З’ясувалося, що 12% львів’ян палять, а по 2% вживають алкогольні напої та шкідливу їжу.

Скріншот презентації дослідження 2017 року

Нагадаємо, результати опитування презентували 14 грудня. Це вже третє дослідження. Попередні два проводили у 2013 і 2016 роках. Зазначимо, соціологи опитали 1200 респондентів, віком від 18 років. Метод збору інформації: поквартирне опитування «face-to-face». Похибка репрезентативності вибірки не перевищує 3,5%. В основі вибірки закладено поділ міста на 39 мікрорайонів.

Дослідження проводила команда Інституту міста та СА «Фама» в рамках проекту «Громади в дії». Повну презентацію за 2017 рік можна переглянути тут, а за 2016 — за посиланням.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.