дивись.info

Територія біля озера з кислими гудронами забруднена нафтопродуктами і важкими металами

Територія біля озера з кислими гудронами забруднена нафтопродуктами і важкими металами

Показник забруднення грунтів нафтопродуктами біля озера з гудронами на території Грибовицької сільради перевищений у понад 60 разів. Про це свідчать лабораторні дослідження, проведені Держекоінспекцією.  

«Держекоінспекцією проведено лабораторні дослідження проб ґрунту,  відібраних 27.11.2017 на території  Грибовицької сільської ради  біля місць зберігання кислих гудронів.

За результатами досліджень, на території на схід від озера з кислими гудронами виявлено перевищення за показниками: неполярні вуглеводні (нафтопродукти) в 63,4 рази, кадмій (рухомі форми) в 7,3 рази, мідь (рухомі форми) в 1,8 рази, свинець (рухомі форми)  в 4,8 рази, марганець (рухомі форми) в 2 рази, хром (рухомі форми)  в 1,5 рази, цинк (рухомі форми)  в 7,4 рази відносно фону», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, наприкінці листопада на «гарячу лінію» надійшло повідомлення про пожежу на озері з кислими гудронами. Однак невдовзі з’ясувалося, що працівники ТОВ «Екоінвестгруп» тенами розігрівають гудрони і закачують їх у цистерни. Раніше діяльність цієї фірми призвела до прориву гудронів і виливу їх до річки. Більше детально про це можна прочитати тут.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.