• USD: 36.50
  • EUR: 38.80

43 учасники АТО отримали квартири на вулиці Під Голоском у Львові

43 учасники АТО отримали квартири на вулиці Під Голоском у Львові

Вчора у Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій відбувся розподіл квартир у будинку на вул. Під Голоском.

Про це повідомили в ЛМР.

Квартири отримали бійці АТО, які мали статус сироти або позбавлені батьківської опіки, бійці, які мають інвалідність І-ІІ групи, та родини загиблих бійців АТО. Загалом квартири отримали 43 людини. Як запевнила в.о. начальника управління житлового господарства ЛМР Галина Мазур, зазначені категорії осіб уже всі є забезпечені житлом.

У Центрі надання послуг учасникам бойових дій розповіли, що розподілення квартир відбувалось за допомогою жеребкування, виключенням стали квартири на перших поверхах – їх запропонували людям, які мають інвалідність та старшим людям. Всі інші тягнули конверти, в яких вказані номери квартир.

Найближчим часом відбудеться офіційне вручення ордерів та ключів від квартир їх власникам.

Зазначимо, що будівництво будинку для бійців АТО на вул. Під Голоском розпочалось наприкінці березня 2016 року. Він має 3 під’їзди, 6 поверхів, загалом 53 квартири, всі двокімнатні. Є також 7-й поверх, який призначений для соціальних потреб. На сьогодні вже зроблені всі зовнішні і внутрішні роботи, підведені всі комунікації. Як розповів директор ЛКП «Рембуд» Віктор Писаренко, зараз тривають роботи з благоустрою прибудинкової території, будуватиметься дорога.

«Ми вклалися в ціну Мінрегіонбуду, яка діє по Україні на сьогоднішній день. Довелося пройти всі тендерні процедури, і це стримувало час, ми потрапили в період, коли змінювалось законодавство в ціновому плані, тому довелося перераховувати кошторис, і повторно відбувалися ще декілька тендерів по внутрішніх роботах і по електриці», - розповів директор ЛКП «Рембуд» Віктор Писаренко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: