дивись.info

На Львівщині планують збудувати 18 нових футбольних полів зі штучним покриттям

На Львівщині планують збудувати 18 нових футбольних полів зі штучним покриттям

На Львівщині з’явиться 18 футбольних полів із штучним покриттям, на які виділять кошти з держбюджету. Про це повідомили в ЛОДА.

6 вересня Уряд затвердив бюджетну програму «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України», на яку у 2017 році передбачили з держбюджету 270 млн грн.

У межах вищевказаної програми у Львівській області затверджено перелік з 18-ти об’єктів, що фінансуватимуться за рахунок бюджетних коштів.  На їх реалізацію у 2017 році з державного бюджету виділили 13,4 млн грн, з обласного – 4,0 млн грн в межах обласної програми «Спортивний майданчик» та 8,1 млн грн – з місцевих бюджетів.

У Держбюджеті на 2018 рік на програму «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» закладено 370 млн грн.

Відтак, за рахунок бюджетної програми нові футбольні поля з’являться в Жовківському, Пустомитівському, Бродівському, Камянка-Бузькому, Миколаївському, Яворівському, Городоцькому районах, Новокалинівській, Вільшаницькій та Ходорівській ОТГ, містах Червонограді, Трускавці та Дрогобичі.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.