дивись.info

Тата хлопчика, якого боялася вся школа, оштрафували на… 51 гривню

Тата хлопчика, якого боялася вся школа, оштрафували на… 51 гривню

У Києві суд виніс рішення по справі батька 8-річного Артура, який тримав у страху всю школу. Про це повідомляє ТСН.

Батька хлопчика Романа Полонського оштрафували на 51 гривню і звинуватили в неналежному вихованні дитини. Близько місяця тому Артура примусово забрали з сім’ї. Зараз хлопчик знаходиться в реабілітаційному центрі.

Зазначається, що в суді батько Артура стверджував, що всі відео – зрежисовані, а школа навмисне провокувала його сина, щоб той захищався.

«Після того, як Артур починає бити дітей або дорослих, він повертається і каже: «Вам все одно ніхто не повірить, і тато з вами зустрінеться в суді», – розповіла під час засідання завуч школи.

На думку суду, батько неналежним чином виховує свого сина. Такої думки також дотримуються в реабілітаційному центрі.

«Є шанс, що буде інклюзивна освіта, навряд чи це буде в класі серед багатьох дітей», – розповіли в центрі про подальшу долю 8-річного Артура.

Нагадаємо, в одній зі шкіл Деснянського району Києва восьмирічний школяр бив інших дітей і вчителів. За словами батьків, хлопчик вже півтора року тероризує всю школу. В результаті з початку навчального року поліція відкрила 12 кримінальних проваджень та в навчальний заклад практично щодня приходили співробітники правоохоронних органів, щоб зняти побої з постраждалих.

Батьки вже зверталися в різні інстанції та намагалися поговорити з батьком хлопчика. Однак чоловік заперечує всі звинувачення на адресу сина. Хлопчика батько виховує з бабусею, матір дитини померла від грипу.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.