дивись.info

ГПУ готує апеляцію на вирок суду Крисіну, причетному до вбивства журналіста Веремія

ГПУ готує апеляцію на вирок суду Крисіну, причетному до вбивства журналіста Веремія

Генеральна прокуратура готує апеляційну скаргу на вирок суду щодо Юрія Крисіна. Про це повідомили в ГПУ.

«Шевченківський районний суд Києва завершив судовий розгляд кримінального провадження за обвинуваченням Юрія Крисіна у хуліганстві, тобто грубому порушенні громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалось особливою зухвалістю, вчинене групою осіб, із застосуванням предмета, спеціально пристосованого для нанесення тілесних ушкоджень, що мало місце під час Революції Гідності в ніч з 18 на 19 лютого 2014 року відносно журналіста газети «Вести» В. Веремія», – йдеться у повідомленні ГПУ.

Згідно з вироком, Крисіна визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 296 КК України, та призначено покарання у вигляді 4 років позбавлення волі. Водночас, на підставі ст. 75 КК України Ю. Крисіна звільнено від відбування покарання з іспитовим строком на 2 роки.

«Оскільки призначене Ю. Крисіну покарання є явно несправедливим через його м’якість, Генеральною прокуратурою України готується апеляційна скарга на вказаний вище вирок у зв’язку з неправильним застосуванням закону України про кримінальну відповідальність (ст. 75 КК України) та невідповідністю призначеного судом покарання ступеню тяжкості кримінального правопорушення та особі обвинуваченого», – заявили у Генпрокуратурі.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.