дивись.info

У 2018 році до Центру безпеки міста включать Рудно, Брюховичі та Винники

У 2018 році до Центру безпеки міста включать Рудно, Брюховичі та Винники
фото ілюстративне

Також встановлять відеоспостереження у садках, школах та на в’їздах у місто Львів.

У 2018 році передбачено великий проект встановлення відеокамер на головні заїзди у місто, а також головні перехрестя до них та кільцеві розв’язки. На сьогодні по ескізному проекту на це потрібно близько 10 млн грн. Проект розроблено управлінням безпеки міста спільно з ГУНП та СБУ у місті Львові, інформує прес-служба Львівської міськради.

«У наступному році ми плануємо збільшити систему відеомоніторингу Центру безпеки міста, розширити мережу власного міського оптоволокна (майже на 20 км), збільшити потужності накопичувального обладнання, створити додаткові робочі місця, впровадити аналітику на всіх відеокамерах, що підвищать громадську безпеку у місті та час реагування спеціалізованих служб.

Нагадаю, що система відеомоніторингу міста з’єднана власним оптоволокном з СБУ, ГУНП, що надає можливість безперешкодно використовувати кожній з структур за потребами та викликами.

У 2018 році плануємо підключити до Центру безпеки міста наші найближчі міста: Рудно, Брюховичі, Винники.  У цих містечках частково вже існує система відеомоніторингу. Ми звернулись до депутатів цих міст щодо розширення системи та підключення до Центру безпеки міста. Це надасть змогу контролювати громадську безпеку в цих містах, унеможливити викрадення автомобілів, покращити безпеку мешканців.

У 2018 році планується (згідно з проектом управління освіти) встановлення камер відеоспостереження у школах та дитсадках, а також надання цим об’єктам цілодобової охорони з числа працівників ЛКП «Муніципальна варта».  Програму щодо забезпечення охороною об’єктів комунальної власності затверджено на сесії ЛМР у грудні 2017 року. Перелік об’єктів буде погоджено рішенням виконавчого комітету», – зазначив начальник управління безпеки міста Юрій Діль.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.