дивись.info

Надання Києву оборонної допомоги не суперечитиме миру в Україні, – Маккейн

Голова Комітету з питань збройних сил Сенату США Джон Маккейн заявляє, що надання Києву оборонного озброєння не суперечитиме миру в Україні і сприятиме створенню стабільніших умов безпеки, передає Радіо Свобода.

«Повідомлення про рішення президента Трампа щодо надання Україні протитанкових комплексів Javelin знаменує ще один важливий крок у правильному напрямку та надсилає рішучий сигнал, що США підтримуватимуть своїх союзників та партнерів у боротьбі на захист власного суверенітету та територіальної цілісності», – йдеться у заяві сенатора-республіканця.

Маккейн вважає, що це рішення давно назріло.

«Але, оскільки Володимир Путін продовжує підривати стабільність в Україні, а керовані Росією сили посилювати напади, це рішення не могло з’явитися у більш важливий час. Надання Україні можливостей, яких вона потребує для стримування та захисту проти подальшої російської агресії, сприятиме створенню стабільніших умов безпеки, що є необхідним для мирного урегулювання цього конфлікту. Іншими словами, як я давно стверджував, надання Україні оборонної летальної допомоги не суперечитиме миру в Україні, якого вкрай важливо досягти», – наголосив Маккейн.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.